Wyceny pojazdów
» Ogłoszenia 
» Wyceny pojazdów 
» Zobacz skupy aut w 
- w Poznaniu
» Holowanie lawetą 
» Sprzedaż auta na części 

 
Wyceny pojazdów

Ogłoszenie Klienta serwisu z Poznania:

Prowadzimy działalność handlową w branży samochodów używanych. Nasz skup aut przyjmuje do odkupu pojazdy, których właściciele mają problem z ich sprzedażą. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym, zarówno sprawne jak i uszkodzone, auta w starych rocznikach oraz auta całkiem nowe. Proponujemy sprawne, szybkie transakcje, gwarantujemy że wycena będzie adekwatna do rzeczywistej wartości rynkowej pojazdu.  

Oszczędzamy czas klientów, zapewniamy sprawne i rzetelne przeprowadzenie wyceny auta. Posiadamy duże doświadczenie w handlu używanymi samochodami i złomowaniu pojazdów. Na pewno zaproponujemy cenę adekwatną do aktualnej wartości rynkowej. Za swoje autko otrzymasz więcej niż na allegro sprzedając je na części lub w sprzedaży bezpośrednej. Co ważne, wycena i skup auta odbywa się ekspresowo. 

 

Dlaczego ważna jest wycena wartości auta? Jeśli s-kup samochodów ma mieć finansowy sens dla obu stron trasakcji, zarówno dla sprzedającego jak i kupującego, cena auta w skupie powinna odzwierciedlać zarówno jego aktualną rynkową wartość jak również warunki umowy kupna-sprzedaży oraz formę płatności.

 

Kupujący, czyli nasz skup zapewnia sobie możliwości do dalszej odsprzedaży samochodu z zyskiem, po naprawie lub bez reperacji lub też złomowanie pojazdu albo sprzedaż auta na części. Kupimy Twoje auto jeśli zaproponowana przez nas cena będzie akceptowalna.  Dzięki nam pozbędziesz się szybko problemu ze sprzedażą starego auta. Nie czekasz na to zanim zgłosi się zainteresowany kupnem z portalu aukcyjnego allegro albo zainteresuje sie nim kupiec w komisie. To może potrwać miesiącami. To my, skup aut jesteśmy zainteresowani by kupić Twoje auto natychmiast i zapłacić przy tym gotówką. 

Kasacja samochod&oacu..

Kasacja samochodów powypadkowych,  aut po spaleniu, wyrejestrowanie samochodu po złomowaniu 

..zobacz więcej   

Dlaczego warto dopiln..

Dlaczego warto dopilnować formalności przy kasacji auta? Jak wazne są zaświadczenia o złomowaniu pojazdu? Co robimy po utylizacji auta?

..zobacz więcej   

Zgodnie z dyrektywami..

Zgodnie z dyrektywami i przepisami dotyczącymi eliminacji-kasacji samochodów muszą one być poddane recyclingowi w ramach tzw. złomowania. Tak więc utylizacja saochodu ( całkowite unicestwienie auta ) jest powiazane z recyclingiem, który to z kolei jest procesem wykorzystania produktów odpadowych pochodzących z pojazdu w obiegu zamkniętym ( takim który gwarantuje powtórne wykorzystanie materiałów odpadowych do produkcji nowych wyrobów, niekoniecznie w braży motoryzacyjnej ) 

..zobacz więcej   

Sprzedam używane auto..

Sprzedam używane auto. Opel Ascona 1.4D Rocznik 1988. Przebieg 320 tys. km. Silnik po remoncie , diesel. Karoseria ze rdzą . Bez ważnegp badania technicznego.

..zobacz więcej   

Wyceń swoje auto i sp..

Wyceń swoje auto i sprzedaj je od ręki w skupie. Autohandel.

..zobacz więcej   

Kupię VW Polo 1.1 roc..

Kupię VW Polo 1.1 rocznik 1996 i 1997 w każdym stanie, kolor karoserii dowolny. Silnik w dobrym stanie , moja cena do 1200 zł w zależności od stanu pojazdu. 

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31697989        | mapa strony | © 2020
Utworzono w systemie iKOMPASS strony www KompassCMS