Auta do utylizacji czy skupu
» Ogłoszenia 
» Wyceny pojazdów 
» Zobacz skupy aut w 
- w Poznaniu
» Holowanie lawetą 
» Sprzedaż auta na części 
 
Auta do utylizacji czy skupu

Skup aut 

Jakie auta warto oddać do skupu a nie na złomowanie

Auta powypadkowe
Zarówno do skupu aut jak i na złom oddawane są samochody, które miały nieprzyjemnośc uczestniczyc w wypadku, kolizji i poniosły z tego tytułu uszkodzenia. Oczywiste jest że samochody powypadkowe są wyceniane nie po roczniku i przebiegu ale podstawowym kryterium jest rodzaj uszkodzeń, uszczerbek na stanie technicznym. Wartość jest pomniejszona o koszt wykonania naprawy, reperację blacharki, malowanie i lakierowanie.  

Auta po spaleniu
Wydawało by się że auta po pożarze nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Nie mniej jednak, w zależności od stopnia spalenia o ile pożar był niewielki, dotyczył tylko komory silnika istnieje mozliwość odkupienia takiego auta przez skup.

Auta z powodzi
Kupując samochód na giełdzie spotkać można dziwnie tanie egzemplarze dobrych marek z małym przebiegiem i o dziwo w dobrej cenie. Po blizszym zbadaniu stanu blacharki może okazać się że jest to auto po powodzi, które dłuższy czas zalane było wodą. Skupujemy równiez i takie auta. 

Samochody wycofane z ruchu
Z wielu róznych powodów auto może zostać pozbawione dokumentów uprawniających do poruszania się po drogach. Przyczyną może być brak homologacji, uznania warunków technicznych zgodnych z polskimi normami. Auta, które mają problem z badaniem technicznym, zwłaszcza te po wypadkach, poskładane z kilku innych aut - nie dostaną tzw. badania technicznego w stacji diagnostycznej. Kupimy takie auto, co prawda po niższej cenie ale wiemy do czego może się ono przydać. Zanim ulegnie kasacji mechanicznej będzie świetnym dawcą części.

Poleasingowe
Flota firmowych pojazdów, szczególnie mocno eksploatowana jest również przedmiotem handlu w naszym skupie aut. Jesli masz auta firmowe z duzym i bardzo dużym przebiegiem - zapraszamy do kontaktu. Skupujemy takie auta hurtowo.

Terenowe

Firmowe

 

Złomowanie - Poznań tel. 508-360-667

 

Kasacja aut

Pojazdy po wypadkach - ceny
Kiedy po wypadku z auta zostaje juz tylko kupa żelastwa, szkła, plastiku + fotele, nie pozostaje nic innego jak wykonać kasację pojazdu. Zgodnie z przepisam, także auta powypadkowe, obowiazkowo nalezy zutylizować w autoryzowanych autozłomach. Samochód powypadkowy ma prawie taką samą wartość w kasacji jak ten bezwypadkowy. Wartość jest określana na podstawie wagi pojazdu przy czym ważne jest by dowiezione zostało do nas przynajmniej 90% auta. Należy więc skrupulatnie pozbierać wszystkie kawałki samochodu powstałe w wypadku, jakkolwiek by one nie wyglądały, choćby nasz pojad został rozwalony w drybizgi. 

Auta rozbite

Samochody - dawcy części

Auta zdekompletowane
Problem z wydaniem dokumentów potwierdzających kasację auta, potrzebnego do wyrejesttrowania samochodu, powstaje wtedy, gdy do naszego punktu kasacji samochodów dociera zdekompletowana konstrukcja, samochód bez kół lub np. bez silnika. Takie auta nie mogą  być w pełni skasowane a na właścicielu ciaży obowiązek zadbania by wrak nie stał się tylko śmieciem, odpadem, który zagraża ekologicznie otoczeniu. Auta nieco zdekompletowane np. bez akumulatora mają równiez obnizoną wartość.

Prowadzimy odbiór aut do złomowania i kasacji na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego: Śrem, Środa wiekopolska, Kościan, Kurnik, Kostrzyn Wielkopolski, Swarzędz, Mosina, Grunwald, Rataje 

Kasacja samochod&oacu..

Kasacja samochodów powypadkowych,  aut po spaleniu, wyrejestrowanie samochodu po złomowaniu 

..zobacz więcej   

Dlaczego warto dopiln..

Dlaczego warto dopilnować formalności przy kasacji auta? Jak wazne są zaświadczenia o złomowaniu pojazdu? Co robimy po utylizacji auta?

..zobacz więcej   

Zgodnie z dyrektywami..

Zgodnie z dyrektywami i przepisami dotyczącymi eliminacji-kasacji samochodów muszą one być poddane recyclingowi w ramach tzw. złomowania. Tak więc utylizacja saochodu ( całkowite unicestwienie auta ) jest powiazane z recyclingiem, który to z kolei jest procesem wykorzystania produktów odpadowych pochodzących z pojazdu w obiegu zamkniętym ( takim który gwarantuje powtórne wykorzystanie materiałów odpadowych do produkcji nowych wyrobów, niekoniecznie w braży motoryzacyjnej ) 

..zobacz więcej   

Sprzedam używane auto..

Sprzedam używane auto. Opel Ascona 1.4D Rocznik 1988. Przebieg 320 tys. km. Silnik po remoncie , diesel. Karoseria ze rdzą . Bez ważnegp badania technicznego.

..zobacz więcej   

Wyceń swoje auto i sp..

Wyceń swoje auto i sprzedaj je od ręki w skupie. Autohandel.

..zobacz więcej   

Kupię VW Polo 1.1 roc..

Kupię VW Polo 1.1 rocznik 1996 i 1997 w każdym stanie, kolor karoserii dowolny. Silnik w dobrym stanie , moja cena do 1200 zł w zależności od stanu pojazdu. 

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31571824        | mapa strony | © 2020
Utworzono w systemie iKOMPASS strony www KompassCMS