Holowanie lawetą
» Ogłoszenia 
» Wyceny pojazdów 
» Zobacz skupy aut w 
- w Poznaniu
» Holowanie lawetą 
» Sprzedaż auta na części 

 
Holowanie lawetą

Zepsuł ci się samochód i stoisz jak geodeta w szczerym polu jest godzina 23 nie wiadomo co zrobić, samochód zepsuty nie pojedzie dalej. Patrzysz się urwane kółko a z nikąd żadnej pomocy no niestety taki los kierowcy który nie zrobił w odpowiednim czasie przeglądu nie sprawdził sobie swoich czterech kółek i piątego zapasowego. Urwane kółko to niestety nie jest ukręcona na przegubie półośka ale prawdopodobnie urwał się sworzeń wahacza niestety jest to bardzo przykra niespodzianka jeżeli chodzi o kieszeń.

Zobaczmy,  urwany sworzeń to niestety kółeczko wywinięte na zewnątrz półośka wyrwana z gniazda dosyć sporo naprawa i samochód leży klepnięty na jedno kółko. 

Na pewno najlepiej jest wtedy kiedy twój samochód zepsuje się zepsuje się twoje porze roku taką jaką jest wiosna lubla to natomiast jesienią zimą szczerym polu po nocy nie jest to w ogóle przyjemne no jeżeli jeszcze masz tylko zasięg internetu w telefonie możesz być uratowany bo inaczej czeka cię nienieprzyjemne wyjście z samochodu i nałożenie tego odblaskowego żółtego kubraczka wyciągnięcie trójkąta ustawienie go w odpowiedniej odległości i następnie szukanie pomocy na piechotę

Jeśli zaś masz internet w telefonie możesz wystukać w wyszukiwarce oferty pomocy drogowej w najbliższej okolicy. I tutaj czeka Cie nie lada niespodzianka. Nocną porą wielu laweciarzy, którzy z taką chęcią robia holowanie pojazdów za dnia, nocą już nie są tacy chetni do pomocy. Możesz nie dodzwonić się pod wiele numerów z początku stawki wyszukiwania. A jak juz nawiążesz kontakt to może okazać się że nocne holowanie pojazdu jest drozsze niz dzienne. 

Cóż zrobić, twoja usterka nie jest relatywnie powazna , na pewno nie oddasz swojego autka do kasacji z tego powodu ale chetnie oddałbyś do złomowania te przestarzałe metody wykonywania usług pomocy drogowej.

Przykładowe ceny transportu lawetą:

N krótkich trasach do 200-300km cena za lawetę za 1 pojazd - 2 zł/km do 2,5 zł/km

Na dłuzszych trasach cena maleje do 1,5 zł/km przy czym są oferty nawet po 1 zł/km ale mozna się spodziewać wielu dodatków np. za podniesienie pojazdu na wózek.  

Kasacja samochod&oacu..

Kasacja samochodów powypadkowych,  aut po spaleniu, wyrejestrowanie samochodu po złomowaniu 

..zobacz więcej   

Dlaczego warto dopiln..

Dlaczego warto dopilnować formalności przy kasacji auta? Jak wazne są zaświadczenia o złomowaniu pojazdu? Co robimy po utylizacji auta?

..zobacz więcej   

Zgodnie z dyrektywami..

Zgodnie z dyrektywami i przepisami dotyczącymi eliminacji-kasacji samochodów muszą one być poddane recyclingowi w ramach tzw. złomowania. Tak więc utylizacja saochodu ( całkowite unicestwienie auta ) jest powiazane z recyclingiem, który to z kolei jest procesem wykorzystania produktów odpadowych pochodzących z pojazdu w obiegu zamkniętym ( takim który gwarantuje powtórne wykorzystanie materiałów odpadowych do produkcji nowych wyrobów, niekoniecznie w braży motoryzacyjnej ) 

..zobacz więcej   

Sprzedam używane auto..

Sprzedam używane auto. Opel Ascona 1.4D Rocznik 1988. Przebieg 320 tys. km. Silnik po remoncie , diesel. Karoseria ze rdzą . Bez ważnegp badania technicznego.

..zobacz więcej   

Wyceń swoje auto i sp..

Wyceń swoje auto i sprzedaj je od ręki w skupie. Autohandel.

..zobacz więcej   

Kupię VW Polo 1.1 roc..

Kupię VW Polo 1.1 rocznik 1996 i 1997 w każdym stanie, kolor karoserii dowolny. Silnik w dobrym stanie , moja cena do 1200 zł w zależności od stanu pojazdu. 

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31698080        | mapa strony | © 2020
Utworzono w systemie iKOMPASS strony www KompassCMS